Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi szempontoknak...

Az alábbi szempontoknak megfelelően milyen mobiltelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Árat tekintve kb. 40 000 Ft - 50 000 Ft a keret (max.55 000).

Operációs rendszer mindenképp Android 2.2 (Froyo), vagy frissebb (bár ennyiért nem hiszem).

Elvárások még: 3"-nál nagyobb, kapacitív kijelző és multitouch.

ZTE Blade kizárva!


Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. máj. 4. 15:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
2011. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace vagy Galaxy Spica!
2011. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A Galaxy Ace tökéletes választás lenne, de sajnos túllépi a keretet. T-mobile-nál 65 990 Ft domino csomagban. Az első hozzászóló által linkelt oldalon pedig 56 000 Ft, ehhez még hozzájön a szállítási költség, valamint a telefon azért olcsóbb, mert nem tartalmaz magyar nyelvű menüt, és tartozékot.

Várom a további javaslatokat!

2011. máj. 4. 16:11
 4/30 anonim ***** válasza:
már bocs, de a gsmline-nál ingyenes a kiszállítás...és az ace-hez amúgyis csak egy töltő és egy usb kábel van gyárilag, úgyhogy marha nagy szám hogy egy 200ft-os usb kábel kimaradna
2011. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
"A vidéki házhozszállítás díja egész Magyarország területére egységesen 2.500 Ft, melyet megspórolhat, ha 3 darab 20.000 Ft feletti készüléket rendel egyszerre. Ez a kedvezmény természetesen nem összevonható..."
2011. máj. 4. 16:16
 6/30 anonim ***** válasza:
ja akkor azóta megváltozott, nemrég még ingyenes volt :D amúgy így is sokkal jobban megéri mint a tré mobilnál 10k-val drágábban, ráadásul ez független. De tudod mit, vegyél nokia c5-öt, az a neked való telefon.
2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Az szerintem a fent említett kritériumok közül legalább 3-nak nem tesz eleget. (3" kijelző, multitouch, android ...)

De azért köszi!

2011. máj. 4. 16:22
 8/30 anonim ***** válasza:
de az lenne neked az ideális, akinek ennyi esze van
2011. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini
2011. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem értem mivel érdemeltem ki a lealacsonyításod, vagy inkább saját magad lealacsonyítását, mivel úgy gondolom, hogy egy 31 éves férfi, aki mellesleg számítástechnikában dolgozik valamelyest ért a mobiltelefonokhoz. Ugy gondoltam, ez a kérdésemből kiderült, hisz nem ugy tettem fel a kérdést, hogy "mondjatok egy telefont amin van érintőkijelző", mint itt sokan mások. Nem is értem miért vártam én mást ettől az oldaltól, de talán vannak normális, kultúrált lények is... még nem találkoztam itt velük.

Viszont a kérdésem továbbra is adott!

2011. máj. 4. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!