Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Samsung s5230-as...

Segítség! Samsung s5230-as telóm van. Tegnap lett újra telepítve a gép, és nem tudom csatlakoztatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen annyit kellet csinálnom hogy csatlakoztattam, és a gép felismerte, mint egy meghajtót, majd a sajátgép menübe ott volt, hogy s5230. A Pc stúdió nem igazán jó. Hogyan lehet azt elérni ahogyan régen csináltam??
2011. ápr. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk mit csináltál.

2. Ha újratelepítetted a rendszered, a PC studiót is újra kell.

3. Amúgy nem kell hozzá semmi, a telefont adattárolásra állítod és kilépsz minden alkalmazásból, cserélhető adathordozó lesz belőle a gépre dugva USB-n keresztül.

2011. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor úgymondom hogy hogyan lehet azt beállítani hogy cserélhető lemezként ismerje fel??
2011. ápr. 28. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A telefonban a Beállításoknál a Számítógépes kapcsolatokat Háttértárra állítod! :)
2011. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!