Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Nokia x3-02...

Melyik a jobb? Nokia x3-02 vagy Sony ericsson xperia x8?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb telefon, vagy ezeken kívűl mit ajánlotok?
2011. ápr. 28. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az X8 jobb. De hasonló árban még van ZTE Blade, Samsung Galaxy mini, és Galaxy 3 valamint a Huawei U8500
2011. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha egy sima érintőképernyős telefont akarsz ami többnyire jó (nincs ilyen telefonom szóval nemtudok véleményt mondani) akkor x8 de ha egy menő kis telefont akarsz ami nem sok embernek van és nemzavar hogy symbian-os akkor nokia x3 :)
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért van nem sok embernek Nokia x3-ja mert szar.

2. Jelenleg simbyan miatt kizárt, hogy 1 nokiát is megvegyek.

3. Már csak az android miatt is az x8, de amúgy is azt mondtam vna.

4. Pár ilyen teló még a ZTE Blade, Samu G3, vagy ami még a kategóriájában elég jó az a Samu galaxy mini. Akármit vehetsz csak LG-t és Nokiát ne. ZTE-t is csak akkor ha nem félsz a márkától.

2011. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én sem szeretem a symbiant (nem is volt ilyen telefonom) de nekem kinézetre szimpibb a nokia mint az x8 de ha androidos akkor biztos hogy jobb de ha nem használja ki az android adottságait akkor mindegy meg hogyha csak egy telefont akar ami jól néz ki meg van de telefonáláson és sms íráson kívül semmi másra nem használja akkor szerintem mindegy :)
2011. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát:)!

Mindenkit felpontoztam!!

2011. máj. 1. 11:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvettem az x8-at egy álom!!!!!
2011. máj. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!