Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érvek vannak egy...

Milyen érvek vannak egy androidos telefon mellett? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Apát rá akarom beszélni egy új telefonra,de nem tudom,hogyan érveljek...Mert a mostani is lassan 1 éves és nem is tetszik annyira,mint régen.


Köszi előre is!


2011. ápr. 28. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyitottság,felhasználó barát környezet,a testreszabhatóság.
2011. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apukádat biztosan nagyon érdekelni fogják az ilyen jellegű érvek.
2011. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen apukád van! :)
2011. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eléggé engedékeny,de a mostani telefonom sem volt olcsó és nem olyan régen kaptam...Meg most kaptam meg az új iPodom,szóval nehéz lesz...
2011. ápr. 28. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogyha ugyis most kaptal sok mindent, akkor szerintem nehezen fogod rabeszilni, foleg ha van mar 1 telefonod.

Mert ha nem lenne semmilyen telefonod akkor oke, de ha van egy, akkor felesleges az uj, raerne kesobb is

2011. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akadozik, belassul, lehetetlen normálisan irni rajta... fos az android vegyél iphone 4et inkább;)
2011. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De kell ez a telefon,mert az egyik csaj az osztályból is ilyet akar és tök gáz lesz,ha Ő kap előbb :$
2011. ápr. 29. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
ovodás vagy.
2011. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát az androidos sokkal jobb mert tudsz ingyen netezni meg minden ne érdekeljenek az érvek csak kérd mert én is most kpatam androidosat és sokkal több mindent tud egy nem androidos telón csak telefonálni tudsz semmi mást de az android olyan mint egy számítogp minden m,egy rajta
2011. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!