Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom ezt megcsinálni?...

Hogyan tudom ezt megcsinálni? (iphone4, bövebben lejjebb)

Figyelt kérdés
az egyik az az lenne hogy hogyan tudok rendes mp3 csengöhangot beállitani?mert letöltöttem vmi ringote makert aztán itunesba meg is jelenitette bele is másoltam a zenét,de kipribáltam,nem ugy szol. a telfonba meg nem látszik,hogy hozzá adtam volna bármit is,szoval ott se tudom átállitani.a másik kérdésem az lenne hogy honnan tudok programokat rátölteni amibe bizhatok hogy nem virusos.mert pl az appstoreban nem tudok kiigazodni.
2011. ápr. 28. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak appstoreból vagy gépen ituneson keresztül tudsz rá programokat tenni, és ezekben 1000% bízhatsz hogy nem vírusosak. Egytől-egyik nagyon komoly ellenőrzésen és tesztelésen mennek át az applenél hogy bekerülhessenek a storeba.
2011. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!