Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e gyorsítani a Nokia...

Lehet-e gyorsítani a Nokia N73-as menüjén?

Figyelt kérdés

Akinek volt, vagy van ilyen gépe, legyen olyan kedves írjon már róla, hogy a későbbi szoftververziókkal is ugyanolyan lassú-e a gép? A Music Edition változat sem gyorsabb.

Jó persze, nem olyan vészes és meg lehet szokni, de pl. a későbbi E51-hez képest nagy a különbség. Persze sok mindent meghatároz a gyengébb proci, de mégis van-e valami trükk a gyorsításra?

Lehet-e javítani valamicskét rajta?


2011. máj. 4. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed a memóriakártyát, akkor egy hangya fingnyival gyorsabb. Én ezt tapasztaltam, mert amíg nem volt benne, addig gyorsabb volt, azóta picit lassabb. Netről telepített témák után pedig kicsivel még lassabbnak tűnik az egész teló, bár dizájnos. :)
2011. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de gondolom nem olyan kellemetlenül lassú, igaz?
2011. máj. 4. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz annyira. Első válaszoló voltam, ja és nekem a "sima" N73 van. Bár állítólag a Music Edition se nagyon tér el tőle.
2011. máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!