Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek SAMSUNG CHAMP-je van!...

Candypop kérdése:

Akinek SAMSUNG CHAMP-je van! Véleény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Olyanok ne írjanak,akiknek még soha nem volt dolguk ezzel a készülékkel,csak "kívülállóként" kritizálják.Valamint ne írd,hogy szar mert nincs benne Android meg Wifi meg ilyenek mert egyikre sincs szükségem.

Köszi,előre is!


2011. máj. 5. 18:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*vélemény
2011. máj. 5. 18:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem valami jó telefon de ha nincs pénzed másra akkor megteszi.
2011. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért neked champed van?
2011. máj. 5. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem valami jó szerintem se...és nincs, mert nem kéne semmi pénzért...inkább gyüjts még kicsit vmi jobbra... Am miért akarsz olyat venni??
2011. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen,olyat akarok venni.Monndcsak,tudsz olvasni??

"...Olyanok ne írjanak,akiknek még soha nem volt dolguk ezzel a készülékkel,csak "kívülállóként" kritizálják."

2011. máj. 6. 07:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem olyanom van mert Galaxy 3-mam van de volt dolgom vele mert már nyomkodtam .
2011. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát bocs az nem ugyanaz...Nah m1 mik voltak a hibái?
2011. máj. 6. 12:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te tanulj meg olvasni...meg vegyél vissza az arcodból...megismétlem a kérdésem: MIÉRT akarsz olyat venni? Bár elég buta, semmit érő teló...talán pont neked való...
2011. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Am meg nem tok mindegy a mi velemenyunk...megszabod kik es mit irhatnak rola....ne vard, hogy vki is dicserni fogja....
2011. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
nekem mar fél éve champem van és sztem elég jó ahhoz, hogy telefonalj vele. egyébként meg nem kell szemtelenkedni (candypopnak) !!!!!!!!!
2011. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!