Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek SAMSUNG CHAMP-je van!...

Candypop kérdése:

Akinek SAMSUNG CHAMP-je van! Véleény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Olyanok ne írjanak,akiknek még soha nem volt dolguk ezzel a készülékkel,csak "kívülállóként" kritizálják.Valamint ne írd,hogy szar mert nincs benne Android meg Wifi meg ilyenek mert egyikre sincs szükségem.

Köszi,előre is!


2011. máj. 5. 18:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mit írtam amit szemtelenségnek vettél?? (utolsónak)
2011. máj. 7. 19:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Talán olvasd vissza....de lehet ez is nehezedre esik..
2011. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Huuu ez de nagy beszólás volt...Tapsot neki!! (nem igaz h nem lehet egy k**** kérdésre NORMÁLISAN válaszolni (bár lehet nehezedre esik szegény drágám-.-")
2011. máj. 8. 08:43
 14/18 anonim ***** válasza:
A champ szar..ertsd mar meg...nem birod meindokolni, hogy miert tetszik...xdd mondjuk megertem...nekem is fejtorest okozna, hogy kitalaljam.xd unokahugomnak mehvennem jatektelonak.xd
2011. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De nekem nem igényem h legyen rajta android meg ilyen hiperszarok
2011. máj. 10. 20:44
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor mi tart vissza? Vegyed meg!! Elvégre az a fontos, hogy neked jó legyen!:) Nem??
2011. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ancsikah válasza:
Szia ! Nekem Champ-em van és én megvagyok elégedve vele! Mindent tud amire szükségem van és nincs túl spirázva .. Annyit sajnállok h nem adtak hozzáá USB-t de azt lehet hozzáá venni annyi baj legyen.Fehérbe a lányoknak pont megfelelő elgegáns és szolid egyben. Képeket szépeket csinál. És nem is merül le olyan hamar! Na és persze nem értem h miért irkálja mindenki azt h nem jó meg gagyi mert sztem nem.. nincsenek benne felesleges dolgok a tesvéremnek az S5230 van de annyi minden van benne h azt se tudja mi hol van..
2011. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Amúgy most szúrjatok le, hogy ezt mondom de nem értem az embereket. Azért TELÓ a neve mert telefonálásra találták ki eredetileg, nem? Nekem volt már olyan telóm, És tök jó, internetképes teló, szóval lehet rá venni mobilnetet a net is jó rajta... a fényképezője jobb mint egy sony xperianak, mert a sony olyan lilásan fényképez de ebbe jók a színek. Telefonálni is jó rajta, ha a memóriakártyát belerakod akkor sok kép/videó fér rá és zene, ami egy átlagos mobilhoz kell az megvan benne. Nagyon kicsi mindössze csak 80 gramm. Szóval sztem neked jó lenne, de vannak sokkal jobb és olcsó telók is...
2013. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!