Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek írja a telefonom, hogy...

Minek írja a telefonom, hogy "Tegye be a SIM kártyát"?

Figyelt kérdés
A telefonom egy Sony Ericsson W810i, és ma semmi oknál fogva azt írja, hogy tegye be a SIM kártyát, van benne SIM kártya, kikapcsoltam kivettem, betettem vagy 5x de mindig ugyanez. Két telefonban is próbáltam de egyik sem ismerte fel. Lehetne valamit tenni?, mert nagyon fontos lenne estére a telefon. A SIM kártya 4 hónapos...
2011. máj. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
őőőő.. Vidd el a Vodafonba vagy nem tudom milyen a telód elmondod az ott lévő embereknek , hogy mi a problem aztán meg kicserélik ..
2011. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom hibás lett vmi okból kifolyólag a kártya. (Értsd: Megsérült az "arany" oldala.) Másik elképzelésem, hogy mondjuk egy 30-as kártyát egy vodás telóba próbáltál rakni, ami nem volt kártyafüggetlen :D VICC:P am az első lesz a dolog kulcsa.
2011. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztítsd meg a kártya érintkezőit egy kis alkoholos fültisztítóval. Ha hozzáférsz, akkor a telefonban a kártyafészek érintkezőit is tisztítsd meg hasonló módon.
2011. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtisztítottam de semmi változás, és pont hétvége jön, mikor sehol nem dolgoznak, erdélyi vagyok, és itt Orange a szolgáltató... de az asztalra mikor letettem a telót, akkor minden oké, 10 perc múlva meg "Tegye be a SIM kártyát", a telefonba idáig tökéletesen működött...
2011. máj. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!