Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van az, hogy azt írja a...

Mitől van az, hogy azt írja a telefonom (új,1 hó-s sincs. ) hogy helyezze be a sim kártyát miközben van benne sim kártya? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már kivettem többször is a sim-et visszatettem, megfujkodtam hátha poros megtisztítottam a kártyát is de semmi változás. Bekapcsoláskor fél percig bírta eddig most már eljutott arra a szinte hogy ha bekapcsol egyből bejön a felirat. Épp sms-eket töröltem mikor egyszercsak kiírta h hiba és mikor kiléptem a menüből kiírta h tegyem be a simet. Meg már le is fagyott mikor pl vissza akartam lépni valahova a menüből...
2011. jún. 7. 21:48
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Szervizbe voltál már vele? Pont az ilyenekre van a garancia...
2011. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a telefonod új, de a SIM régi, akkor szokott ilyent csinálni!

Ha így van, akkor cseréj SIM kártyát!

2011. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, mivel kb 1 órája csinálta ezt, majd holnap beviszem oda ahonnan vettem, csak azt hittem lehet valamit kezdeni vele hiszen még új máris sz@r???
2011. jún. 7. 21:55
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Egy sw frissítést megpróbálhatsz, de kizárólag a gyártó oldaláról letöltöttel. Ilyen torrent oldalakon lévővel ne próbálkozz, mert akkor a garancia érvényét veszti.
2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kártya is új mivel a régi Sim-em nem működött az új telóba ezért kicserélték a kártyát is szóval az is új a telóval együtt. Hogy kell szoftvert frissiteni???
2011. jún. 7. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szoftver frissítés előtt nézd meg hogy jól benne van-e a SIM kártya.
2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért hogy lehetne benne rosszul?? Egyértelmű h az arany fele van lefelé fel se ismerte volna bekapcsoláskor se ha nem így lenne...
2011. jún. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!