Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Nokia okostelefont...

Milyen Nokia okostelefont válasszak, hogy viszonylag egyszerű legyen használni és miért? Egyáltalán meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
Eddig Nokia teelfonjaim voltak, Samsung, HTC nem jött be.
2011. máj. 6. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nokia c5-03, c7 vagy n8 ezek most minden szolgáltatónál kaphatóak. Egyébként nagyon könnyen belejössz a használatba. Bár én nem nokiát vennék a helyedben mert ugye op. rendszer tekintetében az android és az IOS nagyon fölötte van, meg a mostani nokia okostelefonoknak a külseje sem jön be, de te tudod.
2011. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem NOKIa, akkor mit ajánlotok, miért? Milyen op.rendszerrel és miért? Még fontos, hogy nőies is legyen:)
2011. máj. 6. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az android egy elég jó oprendszer. Egyszerű használni, csak nem mindenkinek egyértelmű, azon kívül 1-2 dologban macerásabb mint más telefon és eléggé internet központú a rendszer.

Készüléket meg nehéz mondani, mert a legolcsóbbak 30ezer környékén vannak, a a csúcskategóriásak meg 100 fölött.

2011. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi könnyű használni!:)

Viszont 30körül tuti nem vennék telót....ink gyüjtenék...mert azok kb olyanok is!!

Én akkor már ajánlom androidos op.rendszerrel a samasung galaxy ace-t!

60ezer kb.

2011. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!