Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Múltkor kaptam egy nokia...

Múltkor kaptam egy nokia c3-00át és amikor bekapcsolom a wi-fit akkor bejön a wi-fi de aztán amikor rámegyek az internetre bejön az E betű. És levonja a pénzt a telefonomról. Mit csináljak, hogy ki tudjam kapcsolni? És az egyáltalán mit jenet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szoftverfrissítés kéne
2011. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van,hogy a telefonról letiltattam az internet szolgáltatást és így csak wifivel tudok netezni.De ha annyira kell az internet akkor nézd meg jobban és csak akkor netezz ha látod hogy wifiről megy.Lehet nem jól van beállítva.
2011. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor "bejön a wifi" akkor ugye kapcsolódsz is a wifidre?
2011. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csatlakoztam rá .Hol kell letíltani?
2011. máj. 6. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én pannonos vagyok.Bementem a pannonhoz és 5perc alatt letiltották.De ezt moinden szolgáltatónál megcsinálják.

2011. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!