Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Stereo mini hangfalam...

Van egy Stereo mini hangfalam SE-ra. A régebbi Sony Ericsson dugója (ami volt a k800, k750-en) van rajta. Akarok váltani mobilt, amin 3,5 mm-es jack van. Kibirom cserélni a dugóját?

Figyelt kérdés
Vagy akkor úgy nem működik ha 3,5 mm-es jack dugóra átszerkesztem?
2011. máj. 10. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A 3,5 mm-es jack kör alakú míg a régi Sony csatlakozó (Fast Port) téglalap. Ez már azért egy elég nagy különbség, hogy ne tudd kicserélni. És ez még csak nem is az egyetlen probléma. De ezt azért ránézésre meg lehet mondani, hogy nem lehet kicserélni a csatlakozókat.

Amúgy valamilyen átalakítót tuti lehet hozzá venni.

2011. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezen már rengeteget agyaltam énis és a megoldás: vagy áthegeszted a fastport helyére a 3,5mm cuccot de nembiztos h menni fog mind2 hangfal.


én vettem egy SE bluetooth headsetet (MW600) igy rásugárzom bármilyen hangfalra a zenémet.

2011. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!