Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenor klikk szolgáltatásná...

A telenor klikk szolgáltatásnál a twitter és az msn is ingyenes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 23:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
remélem igen..
2011. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
reméled, vagy tudod is hogy igen?:D
2011. máj. 14. 23:18
 3/13 anonim válasza:
csak remélem, mert én keményen twitterezek vele ezerrel :D de szerintem igen... :D
2011. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát énis, azért kérdeztem meg, nehogymár lemenjen az összes pénzem:D neked akkor nem vesz le pénzt ugye?:D mondjuk gondolom nem, mert különben nem twittereznél vele, de azért megkérdezem:D
2011. máj. 14. 23:23
 5/13 anonim válasza:
előfizetős vagyok.. :D fúú remélem lesz itt valaki aki megírja :D
2011. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a Klikk szolgáltatással kapsz 100MB netet. Ráadásul az első 3 hónapban ingyen és nincs túlforgalmazás. Szóval bármit amit a neten csinálsz telóvel ingyen van. Utána meg egy ezres. Akkor is van 100MB és nincs túlforgalmazás csak sebességcsökkentés, de akkor már egy ezrest kell érte fizetni.
2011. máj. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és akkor mondjuk youtube-on is nézhetek videókat? az se vesz le pénzt?
2011. máj. 15. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most mit nem lehet azon érteni, hogy 3 hónapig ingyenes?

Igen nézhetsz youtube-on videókat de ha eléred a 100MB határt akkor tetű lassú lesz az egész.

De ha elolvasnád a telenor oldalán a klikk-re vonatkozó dolgokat, meg megpróbálnád megérteni amit írtam akkor mindjárt könnyebb lenne neked is meg nekem is.

2011. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jolvanmár nem kell bunkózni...amugy képzeld elolvastam a telenor oldalát de ott nem irta h minden ingyenes.azért kérdeztem meg itt...
2011. máj. 15. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem bunkóztam csak szerintem elég világosan leírtam és a Telenor oldalán is le van írva, hogy 3 hónapig kapsz 100MB internetet ingyen. Ebből azért szerintem lehet következtetni arra, hogy tudsz netezni a telón pont úgy mint a számítógépen. És a 3 hónapig ingyenesség révén tökmindegy, hogy mit nézel meg mert ingyen van.
2011. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!