Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenor klikk szolgáltatásná...

A telenor klikk szolgáltatásnál a twitter és az msn is ingyenes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Youtubeozz...de kb egy 15perces video 40 mb...szamold ki fejbe kb milyen hamar elmenne a 100mb...az nem olaan sok am..fb-ra meg ilyen kis aprosagokra lett kitalalva.
2011. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ingyen akarsz internetezni, akkor egy dologra vigyázni kell, amit ír is a [link] oldalon:

"lemondáskor a havidíjmentes Mobil Online Start szolgáltatást biztosítjuk mely a lemondást követő számlázási ciklus kezdetétől válik érvényessé azaz lemondáskor teljes havidíjat terhelünk."


Tehát lemondani legkésőbb a Klikk szolgáltatás megrendelést követő 3 hónapon belül a számlázási ciklus végén kell.


HA PÉLDÁUL a számlázási ciklus kezdete minden hónap 6-án kezdődik, akkor legkésőbb 5-én kell lemondani, de inkább hamarabb, mert a szolgáltató pár perctől 72 órán belül vállalja a lemondást. Nekem kb. 12 óra volt a leghosszabb idő.


Lemondási példa, legrosszabb eset:


Ha április 5-én rendelted meg, és ha a számlázási ciklus kezdete minden hónap 6-a. Elméletileg július 4-ig ingyenes. Ha június 6 és július 4 között mondod le, akkor "a lemondást követő számlázási ciklus kezdetétől válik érvényessé azaz lemondáskor teljes havidíjat terhelünk."

Ebben az esetben június 5-ig kell lemondani, (ami csak 2 hónap ingyen internet).


Régebben volt (lehet, hogy még most is van) olyan, hogy ha a havi díjat nem tudják levonni, mert nincs elég pénz a kártyán, akkor felfüggesztik a szolgáltatást. Ha ekkor mondod le a felfüggesztett szolgáltatást, és csak utána töltöd fel az egyenleged, akkor utólag nem vonja le a havi díjat.


A szolgáltatások kezeléséhez, a számlázási ciklus és az egyenleg megtekintéséhez ajánlom a Telenor Online szolgáltatást a [link] oldalon. Számlázási ciklus lekérdezése és a szolgáltatások kezelése telefonon a 1741-es számon lehetséges.

2011. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na és lemondani hogy kell?? mert nekem meg ez nem tiszta....
2011. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!