Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintő képernyős...

Milyen érintő képernyős telefont ajánlanátok nekem, aminek a wifi-je is elég erős?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új telefont, mert az enyém már haldoklik. Wifi-re szükségem lenne a suliban főleg, értitek mire célzok. :)

Nokia e7-et akartam venni, de már valaki olyat vett szóval mind1. Iphone-t meg nem akarok venni.

Nokia, sony ericson, samsung, HTC. Ezekben gondolkodok szóval szerintetek melyik lenne a legjobb? Vagyis milyet vegyek.


2011. máj. 15. 22:42
1 2
 1/20 bp1985 ***** válasza:

Desire hd, galaxy s, hd2, samu omnia 7, htc trophy, htc mozart, htc hd7.


Nokiáért majd akkor adj pénzt, ha leszakadnak a symbianról.

2011. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mi az a symbain?
2011. máj. 15. 22:46
 3/20 anonim ***** válasza:
let me google that for you.. remélem ismered nem akarlak beégetni...
2011. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Olyan mint az Android meg a Windows Phone 7... Operációs rendszerek
2011. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jah és hd7 vagy hd2-t ajánlanád? mert átnéztem ezeket és az a kettő tetszik.
2011. máj. 15. 22:49
 6/20 bp1985 ***** válasza:
hd2 van nekem. hd7-et nem ismerem, de arról is jókat halottam. Ugyan a hd2 oprendszere sem mai, de még mindig jobb, mint a symbian. Játékokról ne kérdezz, nekem a telefon munkaeszköz, így ilyenben nyilatkozni nem tudok. A kijelzője miatt is vettem meg anno, mert elég sokat használom a telefont, így fontos volt, hogy nagy kijelzős legyen. A mai világba is még telefon ez a készülék.
2011. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Játék nem érdekel, leírtam mire szeretném felhasználni és fontos, hogy jó legyen, akkumlátor meg a többi és ne halljon meg ha wifizek rajta zh közben. Tehát megbízható legyen.
2011. máj. 15. 23:22
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát látom kb fingod sincs az egészről, úgyhogy nem ajánlok neked komoly telefont. egy zte blade tökéletes neked, azon jó a wifi, a kijelzője is tökéletes böngészéshez/ puskázáshoz
2011. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Talán azért vagyunk itt, hogy ha nem értek hozzá segíts elmagyarázni vagy nem?

Az én k*rva anyámat ha nem értek hozzá, mert nem játékra használok egy rohadt telefont.

2011. máj. 15. 23:28
 10/20 anonim ***** válasza:
ha valaki közel 100 ezerér vesz okostelefont illenne hozzá valamit konyítani. a számítógépen is vágod gondolom, hogy mi az a winfos
2011. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!