Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes nagyon erős nyugtatónak mit ajánlanátok? Nem találok itthon egy szem bogyót sem.

Figyelt kérdés
Azért ide tettem mert azért kell mert beleőrülök, hogy mindenkinek összejön egy kapcsolat, de nekem semmi és itt gyorsan válaszolnak. Senkim sincs a családon kívül.
2011. júl. 19. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincs... :( itthon rohadok a 4 fal közt,mert szakad az eső és a kutya se kiváncsi rám... Beszélgetni sem tudok senkivel :(

Én már odáig süllyedtem, hogy egyedül is képes vagyok elmenni szórakozóhelyekre,pubokba,hátha valakit érdeklek(de nem!).

Amúgy: pár pohár whiskey-colát igyál-nekem bevállt. :) 23n

2011. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ja és szakad az eső,így még sétálni se tudok lemenni...
2011. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért mi van ha egyedül elmész valahová?
2011. júl. 19. 23:22
 4/22 anonim ***** válasza:
talán az, hogy jobb lenne nem egyedül elmenni ide-oda .. :D
2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nincs kivel. Amúgy is mit csinálnék egy idegen helyen idegen emberekkel?
2011. júl. 19. 23:25
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja bocsi én ezt magamra mondtam :D nekem sincs kivel. De érdemes elmenni,mert 1. nem otthon ülsz a 4 fal között, 2. benne van a pakliban,hogy vagy összehaverkodsz valakivel,vagy tudsz rendesen ismerkedni is.... én azért nem megyek ma sehova,mert szakad az eső.
2011. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Hahóó emberek. !! Ez itt a XXI. század .. Ismerkedésre pl. internet.Sok emberrel lehet megismerkedni , találkozni aztán máris nem vagy egyedül .!Osztálytársak , régebbi haverok , vagy hasonlóak ? :)

Eső ellen megfelelő eszközünk az esernyő.Ősszel is ugyanugy elmész esernyővel suliba, meg ilyen helyekre.Most mért ne tennéd meg?!

2011. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy örülj annak, ami van. Nekem például nemhogy kapcsolatom nincs, de családom sem. Akkor ez milyen sz-a-r lehet szerinted..


23L

2011. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De mégis mit akarnának tőlem? Na de mondjon már valaki valami erős nyugtatót mert nem bírom.
2011. júl. 19. 23:35
 10/22 A kérdező kommentje:

23:33 Az még borzalmasabb. nem is értem hogy bírod ki. :|


Régi osztálytársak inkább ellenségek, mindig csak szívattak, akikkel viszonylag jóba voltam azok meg inkább kihasználtak, tuti nem keresnének maguktól csak hogyha kell valami.

2011. júl. 19. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!