Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Nokia vs. Samsung?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, melyikel járnék jobban. Nokia N8 vagy Samsung Galaxy 3 ? A nokia nekem jobban tetszik, megfogott a kamerája (imádok fotózni), de nem tudom érdemes-e megvenni, mert hogy azon Symbian, a másikon meg Android op. rendszer van. A samsunggal nincs különösebb bajom, egyedül a kamerája zavar, hogy csak 3.2 megás... :/
2011. máj. 17. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pedig jobb a samsung :)
2011. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Merkul96 válasza:
Szerintem a nokia minőségi és hosszú élettartalmúak
2011. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Furjadék* ***** válasza:
Nokiára most jön az ANNA frissítés, amiben megújították a kezelőfelületet.A nokia különbenis fémházas, így tartósabb is, nemmellesleg prémium érzés kézben fogni.
2011. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A Nokia az a symbian miatt már nem a legjobb. Meg fogod bánni, ha Nokiát veszel, a Samsung sokkal jobb. Amúgy szerintem vegyél a Galaxy 3 helyett Galaxy Ace-t.
2011. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nokiám volt éveken keresztül, aztán hirtelen felindulásból váltottam sony ericssonra (hiba volt, úgy gondolom utólag) és most megint visszatérhetnék nokiához, de annyi "rosszat" olvastam itt a symbian op.rendszerről, hogy most már végképp tanácstalan vagyok... Hozzáteszem, nokiámmal SOHA nem volt semmi baj használat során...

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2011. máj. 17. 21:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát én ebben az esetben biztosan az N8 at venném de most jönnek a Symbian utálók és lehurrogják.Szerintem vegyél egy digitális fényképezőgépet és mellé a galaxy 3mat nem fogod megbánni
2011. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Van fényképezőm, elég jóféle, mivel szoktam fotózgatni :) De mivel azt nem hordhatom magamnál mindig, ezért lenne jó, ha csak előkaphatnám a telefont a zsebemből és egy szép pillanatot megörökíthetnék :D

de ezekkel az operációs rendszerekkel nem igazán vagyok tisztában, ezért is kértem segítséget... :)

2011. máj. 17. 21:30
 8/17 Furjadék* ***** válasza:
Szerintem ha "csak" ezért vennél telefont, akkor a Symbian nem is lenne olyan vészes.Mert azért 12mp és a kompakt gépek némelyikét megszégyenítő lencse, azért ottvan a szeren:)
2011. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem csak ezért vennék telefont, de az tény, hogy a kamerája miatt húzok a nokiához...azért nem semmi lencséje van, láttam már vele készült fotókat és gyönyörűek :)Azt hiszem lassan kezd bennem összeállni a kép, bár azt még mindig nem tudom, hogy az op.rendszere mennyire "jó" vagy "rossz"...

2011. máj. 17. 22:22
 10/17 Furjadék* ***** válasza:

Hehe, öszeállni a "kép":D

Igazából egy jólkezelhető stabil rendzser, csak nem tiszta csili-vili az egész, és nem bővíthető olyan szinten alkalmazásokkal, mint egy iOS vagy Android.

2011. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!