Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Nokia vs. Samsung?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, melyikel járnék jobban. Nokia N8 vagy Samsung Galaxy 3 ? A nokia nekem jobban tetszik, megfogott a kamerája (imádok fotózni), de nem tudom érdemes-e megvenni, mert hogy azon Symbian, a másikon meg Android op. rendszer van. A samsunggal nincs különösebb bajom, egyedül a kamerája zavar, hogy csak 3.2 megás... :/
2011. máj. 17. 20:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem...szóval azt mondod, hogy gyakorlatilag komolyabb probléma nem lehet vele? :D Egyébként ismételten köszönöm a válaszodat :)
2011. máj. 17. 23:28
 12/17 anonim ***** válasza:

nem olyan vésze smint ahog yit többen elmondják. sok app van rá pl angry birds, fruit ninja. ezek iphone szintű appok átportolva nokiára. szerintem nem bánnád meg az n8-at mert a samsung egy muanyag ocskasag az n8 mellett. nagyon komoly telefon az n8 már a kamera meg a vaku miatt is.


szerintem vedd meg a nokiát. a galaxy 3nak vakuja sincsen:S

2011. máj. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem c7 van, a kamera nekem nem volt lényeges. Szal minőségi gép és az s3 rendszer is hibátlan, stabil, csak nem az a csilli villi. Am ez egy progival átalakítható! Erre is van bőven alkalmazás!
2011. máj. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Meggyőztetek és az éjszaka én is meggyőztem magam (nokiával álmodtam :P) szóval a hétvégén meg is veszem ;)

Ú...az meg hogy van rá angry birds (ezt eddig nem is tudtam)...uhhhh *.* imádom :) Kedves barátnőm iphone-ján nyúzom a madarakat, de ezentúl már a sajátomon fogom XD

Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget!

2011. máj. 18. 16:16
 15/17 anonim ***** válasza:
és tudsz fizetni bankkártya nélkül szolgáltató kiszámlázza a havi számlával vbagy ha feltöltös vagy akkor onnan levonódik. sokan szidják az n8at de egyikük sem használta (én igen)
2011. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Furjadék* ***** válasza:
Utolsó, biztos hogy ide akartad írni?Merthogy értelme nincsen, az biztos:)
2011. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ömm...lehet hogy én értem a Kedves "utolsó válaszolót", de nem mernék rá megesküdni, hogy jóra gondoltam, így inkább nem is mondanék semmit :)
2011. máj. 19. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!