Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem áll be a képernyőkímélő a...

Nem áll be a képernyőkímélő a Sony Ericsson X8-amon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy napja nincs képernyőkímélő, és fogalmam sincs, miért... A legnagyobb baj természetesen az, hogy érintőképernyős mobil lévén így nem bír ki egy napot sem :S

Kérlek, segítsetek!!!


2011. máj. 19. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, mire leírtam, rájöttem... Addig nyomogattam végső elkeseredésemben, míg sikerült... Mármint, most beállt, de még mindig nem magától...

Szóval akkor hol lehet beállítani az AUTOMATIKUS billentyűzárt?

2011. máj. 19. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Beállítások->Kijelző->Képernyő kikapcsolás (?) ennek nem tudom mi lett a magyar fordításban a neve de angolban Screen timoutként van. Itt be tudod állítani, hogy hány másodperc után kapcsoljon ki a kijelző.
2011. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem leírták, de szerintem (legalábbis én így használom), amint nem használom a telót megnyomom egy pillanatra a bekapcs gombot, és lezár a képernyő.

Nekem amúgy 15mp-re van állítva, de halál idegesítő hogy használat közben is ha valamiért nem érek a képernyőhöz rögtön lezár, viszont amikor már tenném zsebre várnom kell. :)

2011. máj. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. júl. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!