Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade akkumlátor probléma?

ZTE Blade akkumlátor probléma?

Figyelt kérdés

Csütörtök tájékán véletlen lemerült teljesen a telefonom, és azóta az akksi alig bírja.

Eddig ha csak telefonáltam vele, akkor 5 napig simán bírta egy töltéssel, most 2 napig alig bírja.

Reggel 7.30kor vettem le töltőről, nem csináltam vele azóta semmit, telefonálni se telefonáltam, és 7%-t merült közel 3 óra alatt, míg régen naponta merült 15%-t.


Garanciálisan adnak egy új akkumlátort ilyen esetben?

A készülék és az előfizetés is T-Mobile-s.


A készülék nem lett rootolva, a gyári operációs rendszer van rajta.


2011. máj. 21. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

idézet a tesztjéből:


"A készüléket egy 1250 mAh-s kapacitású lítiumos akkumulátor látja el energiával. A hivatalos specifikáció szerint 216 óra készenléti idős rendelkezésre állásra és 4 órányi beszélgetésre képes, ami elég gyatra teljesítmény. Ez a valóságban is valahogy így nézhet ki, masszív használattal akár fél nap alatt is le lehet meríteni, éjszakára pedig érdemes a töltőn hagyni, nehogy reggel telefon nélkül maradjunk. Átlagos használattal azért egy-két napot elmegy a cucc, de a lényeg, hogy nem lehet rajta egész nap internetezni."



előfordulhat iszonyat ritkán li-ion-nál hogy legyengíti ha teljesen lemerül, úgyhogy ezis lehet amit te mondasz

2011. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Garanciára adnak új akkumlátort, hisz arra is szól a garancia.

Legvégső esetben pedig 3e Ft egy új bele, akkor veszek.

2011. máj. 21. 17:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Az új 2.2-es T-mobile-os Androidot, a Froyot felraktad már rá? Lehet, hogy az is megoldja.

A T oldaláról letölthető.


Meg különben is megéri frissíteni rá, van benne pl. tethering, meg még egy pár apróság.

2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam.

Megnézem.

2011. máj. 21. 21:59
 15/15 A kérdező kommentje:

Felraktam.

Sokkal jobb lett, köszönöm hogy szóltál!


Az akkumlátorra visszatérve, míg állítgattam be a telefont, meg backup-oltam, 10%-t merült, és végig fent voltam WiFi-vel neten 2 órán át.

2011. máj. 21. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!