Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Quick előfizetéses?

Domino Quick előfizetéses?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont, domino quick csomagban, megfelelően aktiválva lett és küldenek majd egy levelet hitelesítés végett.

Akkor ehhez most feltöltő kártyát kell venni vagy előfizetéses?

Ha előfizetéses az nem pálya, át lehet iratni?

Szerintem nem lehet előfizetéses mert drága volt, a független 40 ezer (MAX amit nem hiszek 45), ezt meg 35ért vettem.

(Az oldalukra ezeknek a nyomorékoknak felmenni semmi értelme..)


2011. máj. 22. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ott van az oldalon.

600 vagy 1800 Ft lebeszélhető!

366 napos rendelkezésre állás

Kezdő díjcsomag: Domino nap


A Domino nap meg sima feltöltős. De ha ennyire aggódsz ezért miért nem kérdezted meg a vásárlás előtt az eladót? Mert így utólag semmit nem tudtál volna tenni ha előfizetéses. Meg azt azért csak észrevetted volna ha hűségnyilatkozatot akartak volna veled aláíratni.

2011. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem előfizetéses
2011. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sokan akkor kezdenek el gondolkozni amikor már a választ kellene tudniuk.


A DOMINO az minden összeállításban előre fizetős.

2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!