Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért húzza le mindenki a...

Miért húzza le mindenki a Samsung S8000 Jet-et? Miért akarják sokan a ronda 5800 nokiát?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal szebb mint a nokiák (5800, 5530, stb.)

Nagyon jó kis teló, szuper az érintő kijelzője, és nagyobb a felbontása mint a nokia jelenlegi csúcsmodelljének!!!

Nem értem mért van mindenki oda azért az igénytelen külsejü, nyikorgós, otromba 5800 telóért.


2010. júl. 11. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
akár én is feltehettem volna ugyanezt a kérdést ;) nekem is s8000-m van (: ja és teljesen meg vagyok vele elégedve minden szempontból!! mondjuk kivéve hogy zártkörű oprendszere miatt csak java alkalmazásokat kezel :( ez elég nagy baj, de szuperjó telcsi, gyors szép olcsó!
2010. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2010. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, fiú vagyok.
2010. júl. 11. 15:15
 4/8 Lapika ***** válasza:

Hello!

Itt a két teszt: [link]


Papíron csak a kamerában van érdemben megnyílvánuló, hardveres különbség.

Nekem sony ericsson k510i-m van. Még nem követem ezt az érintőképernyős vonalat. Tervezek beruházni egyre. 60k alatt gondolkodom. Megnéztem mindkét mobilt. És a végén úgy döntöttem, hogy nekem melyik passzolna a legjobban.

Valóban kell nekem egy nagyon csini mobil?? (samsung)

vagy nem kell, hogy olyan szép legyen, de a tapasztalatok szerint beváljon. (nokia)

Így végül a nokia mellett tettem le a voksot. Sok videót, tesztet néztem és a sok software, és a lehetőség armadája miatt. Egyszerűen jobban illik hozzám.

De egy szóval nem szóltam le a samsung mobilokat. És az ismertségi körömben is bevállnak a samsungok. Inkább egy két LG ami nem reagál olyan szuperúl az érintésre. Pedig egy érintőképernyős mobil, ha nem reagál jól, akkor sok haszna nincs.


Remélem kielégítő választ nyújtott a saját esetem.

2010. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azér mert a samsung jet egy túlárazott, lassú, ronda megbízhatatlan készülék. Ellenben a nokiával ami lehet hogy nem szebb mint a jet, de sokkal többet tud (lásd symbian) és megbízhatóbb
2010. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd végig az egész tesztet és megkapod a választ a kérdésedre. A teszt: [link]
2010. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Nokia az okosteló *symbian60*,jobban bírja a strapát és szebb,mivel ez egy szubjektív dolog.Nincs tele felesleges dolgokkal,nem döglassú használlhatatlan ellenben a samuval ami touchwizes,és a nokia kijlezője nagyobb is.
2010. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolso ket hozzaszoloval ertek egyet!!
2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!