Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a kijezlző teletjén...

Mit jelent a kijezlző teletjén a térerő kijelző mellett, a 2db nyíl? - mit jelent és hol tudom ki/be kapcsolni Sony ericcson xperia x10 mini pro telefonnál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:59
 1/3 anonim válasza:
az hogy fent van a neten (azthiszem) a beállítások mobil adatforgalom vagy valam ilyesmi ott kitudod kapcsolni
2011. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen azaz,letiltottam az adatforgalmat,így eltűnt.

Azt esetleg megtudjátok mondani hogy ha letiltottam a netet(adatforgalmat) de viszont rámkapcsolódok az itthoni wifimre akkor a facebook és a többi nethez kapcsolódó dolog is ingyen van?

GPS-t ha műholdról használom akkor fizetős??

köszi a válaszokat :)

2011. máj. 26. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A wifi ingyen van. A GPS-t máshogy nem is lehet használni csak műholdakról mivel onnan kapja a jelet amivel meg tudja határozni a telefon az épp aktuális helyzetedet. Szóval a GPS megint csak ingyen van.

Ami viszont nincs ingyen az az, ha olyan navigációs programot használsz aminek kell net és nem tudod neki ezt wifin biztosítani (pl. Google Maps)

De ezeket a kérdéseket elég sokszor kivesézték már itt az oldalon. Csak a keresőt kellene használni.

2011. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!