Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry vagy érintős mobil?

BlackBerry vagy érintős mobil?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyiket vegyem meg?Neked milyened van?
2011. jún. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Most így ezt megmondani nem lehet blackberry-ből is van rengeteg de érintősből még több mert pl blackberry az üzleti telefon és egy Samsung S5230 is érintős de egy Samsung Galaxy S2 is. Ha felső kategóriában gondolkozol (én szerintem igen) akkor én érintőst vennék nem Blackberry-t.

Samsung Galaxy 3-mam van.

2011. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én személy szerint nem vennék BlackBerry -t. Nekem már volt egy-kettő a kezemben, és nemnagyon tetszettek, és érintős telefonból is van "kicsúsztatható" QUERTY billentyűzetes teló, meg eleve ma már szerintem minden érintős telóban van virtuális QUERTY, ha elfordítod.
2011. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kimaradt, hogy szerintem ilyen QUERTY -seken könnyebb és kényelmesebb is írni.
2011. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés rosszul van feltéve, helyesen így hangzik:

Bleki, a mögötte lévő komplex levelező rendszerrel és az ezzel járó plusz költségekkel, vagy egy tetszés szerinti okostelefon?

2011. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Blackberry-re szavazok. Nekem az van (8520) és imádom. Egyáltalán nem baj, hogy nem érintős.
2011. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!