Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez csak kamu,...

Szerintetek ez csak kamu, amit a csávó csinál az ipad-dal?

2011. jún. 6. 18:35
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Persze, hogy az.
2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah, belegondoltam.. de szép trükk volt..
2011. jún. 6. 18:41
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Egy profi simán csinál ilyen videót valami szerkesztő progival.
2011. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te ki tudnál húzni a telefonod képernyőjéből? Mert a fickó ezt csinálja. Ez csak valami trükk. Szép trükk. :)
2011. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, módosítok:

Te ki tudnál húzni egy labdát a telefonod képernyőjéből?

2011. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de komoly :D valami bűvész lehet a csávó
2011. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez hülye.

Te még a télapóban is hiszel, ugye?

2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért hinnék a télepóban? öö, nem te vagy az a noob, akit leosztottam 1 másik kérdésemnél? Mert az is ugyanolyan <--f@sz volt, mint te. De látod, te sem vagy képes a kérdésre válaszolni, hanem inkább negatívkodsz, te is emo-s vagy vagymi? Egyre többen vagytok sajna, de nincs mit tenni.. Szöveg értelmezésed 0 ittis..
2011. jún. 6. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert annyi eszed van, mint egy bontott csirkének, hogy egyáltalán elgondolkoztál ezen a videón.

8-9 évesen engem is meglepett volna, biztosan.

2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jujj, hirtelen tettem fel a kérdést, mielőtt elgondolkoztam volna rajta. De nem is azért tettem fel, hogy egy értelmi fogyatékos ide írjon, hanem, hogy ti is megnézitek, s akkor írtok véleményt, s nem a kérdés írójáról kell, mert nem az van oda írva, látod, már megint csak olvasni kéne tudni. Anyud olvassa neked ezeket fel am?
2011. jún. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!