Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefont kell vennem -...

Enigmapont kérdése:

Uj telefont kell vennem - letezik olyan telefon a Motorolan kivul, ami emlekezteto hangjelzest ad, ha nemfogadott hivasom volt vagy sms-em erkezett?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia-ban gondolkodom, ez a telefon tud ilyet?
2011. jún. 8. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

SMS re bmelyik ad, de ténlyeg ragaszkodsz ehhez??

Hisz godolom azért rá rá pillantasz telódra, vagy visszíhv, aki keresett :/

2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi! Igen, ragaszkodom hozza, mert legalabb 5 eve Motorolam van, ami 5 percenkent csipog, ha hivtak vagy uzenetet kuldtek, ami nagyon jo, mert sokszor nem hallom vagy nincs kozvetlen nalam a telefon, es nem lenne jo allandoan nezegetni, hogy hivott-e valaki.
2011. jún. 8. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Hu de függő lettél :P :D
2011. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 eNerdzsy ***** válasza:
Samsung E250 is jelez rendszeresen de ez már nem egy "menő típus".
2011. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Esetleg mas, ujabb Samsungok? Nem tudod?
2011. jún. 8. 10:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg Motorolám van de ha volt nem fogadott hívásom nem emlékeztet rá, csak ha épp ránézek a kijelzőjére akkor látom, hogy volt. Szóval ha régen tudták akkor most már nem. De az a jó, hogy androidos szóval ezt a problémát alkalmazással meg lehet oldani. Nézegess az androidosok között.
2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az Xperia ugy tudom androidos, de kicsit le vagyok maradva a regi jol bevalt Motorolam miatt, ezert fogalmam sincs hogy lehet az androidos telefonnal ezt beallitani. (lehet-e egyaltalan?)
2011. jún. 8. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:

az Xperia ugy tudom androidos


Melyik Xperia modellre gondolsz? Mert az X1, X2 és X5 speckó nem androidos.

2011. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
X8-as tetszik. De attol h androidos, van koze a csipogashoz? Be lehet allitani vhogy?
2011. jún. 8. 11:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van rá alkalmazás. Pl. a Missed Reminder
2011. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!