Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? IPAD os a kerdes

Figyelt kérdés

Volna egy nehany hetes macbook feherem, viszont most van egy lehetoseg, hogy elcsereljem egy ipad 2 64 gb 3g ugy hogy ra is fizetnenek. Nekem most nagyon kell a penz.


A kerdes, hogy mennyit fizettetnetek ra, es hogy hianyozna e a macbook ha csak irodai dolgokra hasznaltam eddig is. Levelezes office ilyenek. Magyarul helyettesiteni tudja e az ipad a macbook white ot vagy nem.


2011. jún. 9. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne cseréld el. az macOS azért jobb, mint az IOS. plussz az ipad-el rohadt sz@r gépelni, ezért az e-mail-ezés, office felejtős rajta. pont az irodai dolgokban a legrosszabb az ipad.
2011. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném el a te helyedben! Igaza van az előző válaszolónak!!! "Az ipad nem levelezésre office-ra van kitalálva!+kényelmetlen a gépelés!"
2011. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolo ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Ha nagyon kell a pénz, add el az almát, és vegyél egy sima notebookot. Bocs a "szentségtörésért", de azért azon is lehet dolgozni, és nagyságrendekkel olcsóbb még mindig. :)
2011. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!



Úgy látszik itt nincs válság, basszus csak úgy sorakoznak itt az almás meg a legújabbtrenditelefonos kérdések...Amúgy tényleg, add el a harapottalmát, tablet helyett meg használj laptopot az jó is valamire, ha dolgozni akarsz vele...

2011. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezen én is csodálkozom előző :) itt mindenkinek galaxy s-e, s2-je, meg iphone 4-e van...meg mindenkinek hipergazdag szülei, mert naponta megkérdezik, hogy milyen telefont kérjek 100 ezer ft felett?
2011. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolo ***** válasza:
Ismered a mondást: messziről jött ember... Amúgy egyetemen én is csak kapkodom a.fejem a sok szifon, htc desire hd, galaxy s stb között... Én meg Optimuson sokkal több mindent megcsinálok, mert én tudom is használni. :D
2011. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!