Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? (nem is...

Mit csináljak vele? (nem is rövid a kérdés. )

Figyelt kérdés

Egyik legjobb haverom mostanában mindig rajtam lóg, és kezd a dolog kicsit idegesíteni. Neki rajtam kívül nincs sok barátja, mert nehezn oldódik fel a társaságban, és inkább az a zárkózott típus, én inkább az ellentetje, szeretek haverkodni másokkal. Néha ő is jön velem, amikor másokkal dumálok, de érződik rajta, hogy baromi feszült, és próbál ő feloldódni, csak nem megy. Aztán ez a feszültsége olykor rám is átragad... Ezért általában nem megyek vele ismerkedni, mert kicsit bosszant. Megpróbálhatnék neki segíteni, de nem tudok helyette összehaverkodni másokkal.

Na, ezt baromi hülyén írtam le, de ez van. De kicsit úgy érzem, mintha elvárná, hogy vele lógjak.

Igen, nagyon hülyén írtam le, és tudom, hogy én magam is hülye vagyok, meg önzőség a részemről, de most nem tudok fogalmazni. Úgy értem most se. De azért a válaszokat előre is köszönöm..


2011. okt. 10. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én pont olyan vagyok, mint a haverod:P am meg segiiits neki mer ráfér pár barát
2011. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hogy segítsek?
2011. okt. 11. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl. menjetek el valahova négyesbe, pl. te egy másik nagyon jó haveroddal, és még egy olyan ember, akiről tudod, hogy a barátod ismeri, de csak arcilag/névileg. A negyedik ember olyan kellene legyen, akiről tudod, hogy nem majd veled fog elkezdeni beszélgetni és a másik haveroddal, kirekesztve a barátodat, hanem a barátodhoz fordul oda, hogyha ti már úgy megkaptátok a közös hangot.


Amúgy nem feltétlenül kell legyen egy embernek sok barátja.

2011. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
adj neki pár tanácsot ilyen típusú kérdésekben,gondolom mindketten fiúk vagytok,bemutathatod pár lány havernak vagy egy nagyobb baráti társaságba menjetek többször és az előttem szóló ötlete is nagyon jó.a lényeg,hogy sok emberrel beszélgessen,utána majd belejön ;)
2011. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz a tippeket.:D

Bár újabb fejlemények: tegnap mondtam neki, hogy menjen oda ahhoz a csajhoz aki tetszik neki, mert ott volt a folyosón, és én is odamentem volna vele, mivel a csaj azzal a csajjal volt akivel én is jóba vagyok. nem ment oda, és engem is elhúzott onnét...

meg megmondta, hogy én mindig ott hagyom mindenütt, és hogy kirekesztőleg viselkedek vele. De helyette nem tudok beszélni másokkal, és nem lóghatok vele minden szent pillanatban.:D

2012. jan. 19. 20:44
 6/6 zkriszti3 ***** válasza:

Én megkerestem a hobbimat. A társaság ugyanolyan érdeklődésű mint én, így könnyebben feloldódtam. Ezen keresztül váltam nyitottá más emberek felé is.

Képzeld el neki ez olyan mintha egyedül lenne az oroszlánok között.

2012. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!