Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, ez a kérdés "barátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, ez a kérdés "barátok" témájú, de nem találtam jobb kategóriát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kiköltöztem Londonba a szüleimmel, de nincsenek barátaim sajnos. Vagyis egy volt, de azzal összevesztem, és nem is szeretnék vele kibékülni. Vele jártam el mindenhova, tök jó volt, de most, hogy ő nincs, megesz a penész. Lassan már kezdek beleőrülni, hogy nincsenek itt barátaim, akikkel találkozhatok is és nem csak msnen beszélhetek velük. Mit csináljak?? Nagyon rossz. És most légyszi ne azzal a válasszal gyertek, hogy " ha majd lesz munkát, ott megismerkedhetsz másokkal is " mert van munkám de nem éppen olyanokal dolgozok, akikkel szívesen barátkoznék. Valami jó ötlet? Mert már eléggé ki vagyok idegileg. :(((( Nekem mindig is voltak barátaim, minden nap taliztam velük. Most nincsenek. Egyedül pedig nem mehetek el keresni, mert London elég veszélyes még nappal is, nem hogy még éjszaka.. Szóval valami gyors, és egyszerű ötlet, hogy ne őrüljek meg?? :(((( Előre is köszönöm. 18/L
2011. okt. 21. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz kimozdulnod, hogy egyáltalán emberekkel találkozz. Menj nyugisabb helyekre, kávézó, cukrászda...
2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszi megprobálom, csak pénz szűkében vagyok most, mert még nem kaptam mweg az első fizumat. :(( de azért köszi
2011. okt. 21. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolj valami pl. vagy kezdj el csopotosan valami hobbit, ami összehozhat emberekkel. De akár a szomszédaiddal is kezdheted.
2011. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!