Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-el kapcsolatban...

Iphone 4-el kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném feltenni az iOS 5-öt az Iphone 4-es telefonomra. Tudom, hogy iTunes-al kell, de nem ajánlja fel hogy frissítsek. Hogy lehetne megoldani?
2011. jún. 12. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem tölthető le, állítólag még béta fázisban tart.Az Apple.com oldalán lehet emlékeztetőt kérni, hogy ha megjelenik vagy már van hivatalos kiadási dátum, riasszon az e-mailedre.
2011. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak több helyen láttam videókat(pl Appleblogon) hogy ezt tesztelik, azt hittem, hogy már szanadon letölthető. Köszi a gyors választ.
2011. jún. 12. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott még csak a béta verziót próbálhatják ki, de érdemes a macworld.hu oldalt látogatni, ott amint tudnak valamelyik Apple szoftverről új hírt, arról rögvest cikket írnak ide.
2011. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen.
2011. jún. 12. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
akinek van developer accountja, az már letöltheti, hogy tudjon rá fejleszteni, de ahogy látom neked ez még túlzás
2011. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak fejlesztőknek adták ki a béta változatot, a nagyközönség számára valószínűleg szeptembertől lesz elérhető.
2011. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, közben megtudtam, hogy elvileg csak fejlesztők használhatják, de gyakorlatban elég sok ember leszedte a béta verziót, mert egy csomó magyar és külföldi videót láttam róla, úgyhogy azt hittem, hogy már szabad.
2011. jún. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!