Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utána tudnak nézni hogy nálam...

Utána tudnak nézni hogy nálam van a teló? Mert szívesen visszaadnám egyébként csak hullára nem tom kié!

Figyelt kérdés
Napokban jöttem haza egy busszal... bealudtam és mikor felkeltem egy teló volt a mellettem lévő széken, ha tudnám kié visszaadnám én, de így megtartom, arra lennék igazából kíváncsi hogy rátudnak-e keresni a telóra?
2011. jún. 12. 14:23
1 2
 1/12 Furjadék* ***** válasza:
Talán van olyan benne, hogy ICE/I.C.E=In Case of Emergency(Vészhelyzet esetén).Ha felhívod, és megmondod hogy a telefon náladvan, és hol veheti át, akkor megvan a tulajdonos barátja/hozzátartozója.Esetleg egy saját szám menüpont is van a telefonban, vagy végső megoldásként beviszed a kártyának megfelelő szolgáltatóhoz a telefont, és megmondod h találtad, és értesítség a tulajt.
2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Furjadék* ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, siettem:)
2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen a telo?

Attol fugg h milyen.

2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
le kell adni a busztársaságnál, amivel utaztál, ők már tudni fogják, hogyan kell megkeresni a gazdáját. Hidd el, az a telefon valakinek nagyon hiányzik (ha más miatt nem, a telefonszámok miatt biztosan), vidd el és add le az információnál. A kérdésre viszont nem tudom a választ.
2011. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megnyitod a telefonkönyvet, megkeresed az egyik ANYA, APA, NAGYI, ÉN MÁSIK, SZERELMEM vagy valami ilyen nevezetű számot, majd felhívod, hogy megtaláltad a telefont.

Máris visszaadhatod.


Ha mégse, akkor rettegj.

2011. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez egy Nokia 5230-as!

Telenor-os

2011. jún. 12. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem valószinű mert csak akkor keresik ha az elvesztő úgy jelenti be a jardon,hogy bűncselekmény áldozata lett.Tehát ha elvesztette akkor hiába megy akárhova nem keresik.
2011. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a helyes hozzáállás. Végülis minek neki, biztos kőgazdag a tag, meg se kottyan neki egy mobil.

Ha esetleg mégis meggondolnád magad: felhívod a telefonkönyvben szereplő számokat sorban, majd megkérdezed kié a telefon és hogy érheted el.

Am ha a tulaj ért hozzá akkor vár néhány napot majd betelefonál a szolgáltatóhoz. Ha drága telefon akkor keresheti a rendőrség, egyébként csak letiltják.

2011. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor majd beviszem a volánhoz, úgy is vannak ott ismerőseim! :)

Annyira nem kell nekem az a teló, főleg hogy még rendőrségi ügy is lehet belőle!

Úgy meg pláne hogy nekem Nokia E55 telóm van, ami ha jól néztem jobb mint a talált!

2011. jún. 12. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:

1: ott és akkor le kellett volna adni, mivel a tag valszeg ott keresi először pl.

2: ha már több napja volt, és valószínűleg körbejárt szegény minden helyet, volánnál aszonták neki, hogy nem találták, akkor hívd fel a gyakrabban használt számokat, hogy ha tudnak, szóljanak neki, add meg, hogy mikor és hol érhet el (saját számot add meg, mert a másik lemerülhet időközben).

2011. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!