Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehallgathattak minket mobilon...

Lehallgathattak minket mobilon? Miből tudhatom, hogy valaki lehallgatja a telefon beszélgetéseimet?

Figyelt kérdés

Már 2-szer volt, hogy beszéltem a telefonomon, és akivel beszéltem azt mondta, hogy mintha belebeszéltek volna a telefonbeszélgetésünkbe. Valaki lehallgatott minket?Vagy miből lehet ezt megtudni?

Előre is köszönöm:)


2011. jún. 17. 18:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Akkor hallgatnak le, ha akit hívsz úgy beleszól a telefonba, hogy te nem hallottál csörgést. Na, akkor tuti, hogy többen vagytok a vonalban:)

2011. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem vagy benne valami alvilági körökben akkor nagyon kevés a valószínűsége, hogy lehallgassanak.Ha a rendőrségre gondolsz h ők hallgatnak, akkor nyugodt lehetsz ,mert ott nincs pénz ilyenekre.
2011. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne semmi ilyen alvilági dologba:D ezért is fura...vagy hallottam olyanról is, hogy ha kimondunk vmi olyan szót, akkor bekapcsol egy szűrő...

nem tudom, csak megijedtem:$

2011. jún. 17. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
De miért ilyedezel? Olyan fontos ember vagy? Vagy talán a miniszterelnök gyereke vagy? Vagy valami maffiáé? Vagy multimilliomosé? Ha egyik sem ,akkor nem tudom mitöl félsz!?
2011. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem:$ egyik sem...csak most néztem fórumokon, és ott azt írták, hogy ha kimondok vmit szót pl. fegyver, bomba, akkor azt rögzítik...és hát ő...én mondtam ilyet...
2011. jún. 17. 18:55
 6/12 anonim válasza:

egy mobil amíg benne van az akkumulátor addig használható lehallgatóként-de indokolatlanul senki nem fog lehallgatni senkit.... a magyar törvények erre nem is adnak lehetőséget(elvileg csak a te beleegyezéseddel hallgathatnak le-a gyakorlatban meg senki nem kérdez meg senkit infógyűjtésnél-bár közvetlen bizonyítékként nem használhatják a felvételeket)

az újabb "okos" telefonok a gps adataidat is tovább küldik egy központi tárolóba-innen hozzáférhet bárki-ja , hogy személyiségjogok?!-felejtsd el! demokrácia nem létezik ...ez már '84

2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dehogy is , semmi nem kapcsol be, a lehallgatás nem így működik.
2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:D csak arra gondoltam, hogy ha mondok vmi ilyen szót, nehogy elővegyenek érte, vagy vmi, amikor nem is csináltam semmit:D
2011. jún. 17. 19:10
 9/12 Panda Péter ***** válasza:
ahj nem kell mindent elhinni amit az amerikai filmekben mondanak. egyébként is, ha terroristának hinnének már rég le lennél tartoztatva és ki lennél hallgatva, nemhogy ide írogatsz...
2011. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké:$ köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 17. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!