Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom wifiéhez hogy...

Kellar J. kérdése:

A mobilom wifiéhez hogy kérhetem le a gépről az IP címet meg a Custom Portot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit is szeretnél csinálni? Nem megy a Wifi a mobilodon, vagy mi a probléma?
2011. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem wifis a telóm, szedtem le rá és kéri hozzá az IP címet meg a Custom portot és azt kéne megszereznem h menjen
2011. jún. 17. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Szedtél le hozzá wifit?

De aranyos!

2011. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Kompatibilis a telómmal csak lécci a kérdésre válaszolj
2011. jún. 17. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a telefonodba nincs wifi antenna azt nem tudsz leszedni. Szóval ha nincs, akkor wifizni sem tudsz. Milyen telefon?
2011. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj!
2011. jún. 18. 00:07
 7/8 Edus:) válasza:

minek válaszoljon a kérdésre ha megmondtad hogy nincs wifi a telefonodon? :D HA NINCS WIFI AKKOR NINCS NET! AZ EGY HARDWER (ALKATRÉSZ) NEM SZOFTVER AMIT CSAK ÚGY LE LEHET SZEDNI

érted?

2011. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek a címe kellene? A gépé, telefoné vagy routeré? De ha csatlakozol a routerhez akkor az automatikusan ad címet az eszközöknek.

Custom port? Azért custom, mert azt állítasz be amit akarsz, de a wifire csatlakozáshoz nem kell portokat nyitni.

De a legfontosabb: az előttem szólóknak igaza van, ha nincs a telefonodban megfelelő hardver (wifi vevő), akkor nincs az a program amitől lesz.

2011. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!