Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon? (Kérdésed...

Jó ez a telefon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia X8?? Tudom hogy k*rva sok kérdés volt már erről de mindig csak olyan hülyék válaszoltak rá hogy vegyél ezt meg azt, DE ENGEM KIZÁRÓLAG EZ A TELÓ ÉRDEKEL !!! Esetleg akinek van, milyen?? Megvagytok vele elégedve, stb...
2011. jún. 22. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ez nem jó
2011. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Talán valami indok...Miért nem jó, miért nem jött be stb...-.-
2011. jún. 22. 22:01
 3/22 anonim ***** válasza:
Igazából te kérdezted, hogy jó e :D a válasz lehet nem is! De amúgy szerintem jó, osztálytársamnak van ilyen
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó, nem szeretem a kis képernyőt, azon netezni mazochizmus..
2011. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
o_o Mekkora képernyő kell neked? Samsung TAB?? :D Sztem Te kevered az X10 mini-vel!
2011. jún. 22. 22:27
 6/22 anonim ***** válasza:
nem keveri. ha meg te jónak tartod és teszel mások véleményere, akkor mit kérdezgeted?
2011. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy szerintem asdfvb-re hallgani is lehetne, ez csak 1 jó tanács. Lehet, hogy itt bárkinél több tapasztalata van a telefonokkal kapcsolatban. Csak olvasni kellene a fórumot kicsit, s megismernél 1 pár embert.

A témához hozzászólva: Nem jó ez a telefon, mert Sony Ericcson.

2011. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

igen, nagyonjó. főleg főzött rommal. ebben az árban kiemelkedően jobbat nem találsz.


de most jönnek az okosok, és bebizonyítják ha a zte blade mennyivel jobb, és le leszek hurrogva, mert fél év tapasztalat után nem szidom a telefonom, amit igen szeretek...



nem kicsi a képernyője. az x10 minié, na azé kicsi.

2011. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
igen, a Blade igenis jobb.
2011. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nyilván tapasztaltad. mindakettőt gyári és főzött rommal egyaránt, hogy többféle módon összetudd hasonítani. nem csak két specifikációt néztél meg, ááá tuti nem.
2011. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!