Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon? (Kérdésed...

Jó ez a telefon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia X8?? Tudom hogy k*rva sok kérdés volt már erről de mindig csak olyan hülyék válaszoltak rá hogy vegyél ezt meg azt, DE ENGEM KIZÁRÓLAG EZ A TELÓ ÉRDEKEL !!! Esetleg akinek van, milyen?? Megvagytok vele elégedve, stb...
2011. jún. 22. 21:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
na ilyen válaszokat vártam mint az utolsók! Nem pedig olyanokat hogy: NEM!! meg IGEN!! stb... Normális magyarázattal vártam válaszokat nem csak tőmondatokat! :)
2011. jún. 22. 23:09
 12/22 anonim ***** válasza:
igen, tapasztaltam haver. most gsm boltban melózok. a Blade is nagyon fasza letakarított underground rommal, meg gyári 2.2-vel is. csak a 2.1-es gyárival lassabb, mert abban levan tiltva egy csomó dolog.
2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Itt egy magyar nyelvű teszt videó:


http://www.youtube.com/watch?v=qIYuuVkXGNQ

2011. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
jajj ezek az emós/arab apple/ se fan elfogult kamu teszterek? :D
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
másképp kéne megközelíteni a dolgot. mindenkinek más a jó. ismerek 1 embert aki imádja az x8-át de azt se tudja mi az az android kb csak teló wifi meg zenére használja. én biztos h falnak mennék tőle, mert tech orientált ember vagyok. szóval: te milyen ember vagy? érdekel a technika ezen belül a mobilok, oprendszerek? vagy nem te leszarod az egészet csak kell valami okosteló mert az menő meg az x8 olyan jó áron van.... meg érintős... ha utóbbi akkor neked jólesz mivel nincsenek nagy igényeid arra meg sokkal jobb a sony az egyedi kezelőfelületével. egyszerű használni nagyon.
2011. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt, szerencsére megszabadítottak tőle. A sonyktól egy életre elment a kedvem. Lassú volt, akadt, multitouch sehol: így játszál fuss és ugorj egyszerre..ja h nem lehet! A kamerája az messze pocsék volt, a samsung s5230am komolyan szebben fotozott mire elmentette 5x nyomtam rá. Még a beállítások is akadt a menü, utáltam és szerintem is kicsi utáltam rajta netezni és az egész telefont is utáltam. A ZTE lehet nem akora márka de legább nagy a kijelzője, bár az se kéne..
2011. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Jó telefon az X8 a képernyője nem kicsi. barátomnak van minden nap látom a telót. sokat tud, csak a hangszórója béna. ennyit tudok ajánlani
2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a gyári tényleg akad, kb 3x mondom: főzött rom
2011. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
aki szerint jó az x8 képernyője, az elég igénytelen. Egyrészt netezéshez, rohadt kicsi, meg úgy effektíve egy mai érintős telefonhoz is. Multitouch sincs benne, ami gáz. A Blade képernyője 0,5 hüvelykkel nagyobb, ami ekkora méretnél nagy különbség. A felbontása is sokkal nagyobb, és a multitouch is megtalálható benne. Ráadásul az Orange San Francisco-ban (O2-es ZTE Blade) Amoled kijelző van.
2011. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:41


Köszi szépen, ment a zöld kéz :)

2011. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!