Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintőképernyős telefonokna...

Az érintőképernyős telefonoknak mennyire romlik a képernyőjük ha egy nap mondjuk 2-3órát, sms, facebook-on írogatnék folyamatosan?

Figyelt kérdés
Ha rajta van a védő fólia és tényleg nem erősen hanem óvatosan használnám,és nem is a körmömmel kapargatnám,akkor ugye nem romlik annyira a képernyője?Bocsánat a kicsit bezsúfolt mondatért,de máshogy nem tudtam rákérdezni.:D
2011. jún. 23. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Az érintőképernyős telefonok elég stabilak.Ha ilyet szeretnél,a védőfóliát hagyd rajta amíg tudod,és ajánlatos egy tokot venni!Vannak már QWERTY billentyűs telefonok is,de azok a nagyon sokat íroknak való!Ha télleg figyelsz rá nem lesz semmi baja!:)
2011. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fóliát minden képp rajta hagyom,és ha fel is válna veszek rá másikat,mivel nem drágák :) Igen én is jobban örültem volna egy billentyűsnek.De nekem most a Samsung Galaxy-k a favoritok és azok közül vagy a Galaxy 3 vagy valami másat veszek.Amiket eddig néztem azok nem billentyűsek.De ami előzőleg voltak telefonjaim,igaz nem érintőképernyősek voltak,de azokra is nagyon szépen vigyáztam!:) Csak már az aksija kezd a mostaninak hamar lemerülni,és gondoltam veszek valami újabb telefont:) A választ pedig nagyon köszönöm :)
2011. jún. 23. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 551 .Nagyon jól megtervezett telefon,QWERTY-vel,ha akarod keress rá!De eggyébként a Galaxyknak Nagyon jó az érintőképernyőjük minősége.A Samsung cég kitett magáért!Nincs mit.Első válaszoló voltam.
2011. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)Rákerestem.Tényleg jó,de keresgéltem és hasonló árban,igaz pár ezer forinttal drágábban,találtam Galaxy Ace-t és nagyon megtetszett.. :)Igaz nem qwerty.billes de nagyon tetszik,szerintem nála maradok..:) Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget!!:)
2011. jún. 23. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmiség :)

Ha már Ace,Az eggyik legjobb barátomnak is Ace-ja van,és nagyon megvan vele elégedve.Már énis kipróbáltam és hát nem rossz telefon.Eggyébként annak is qwerty-je van csak nem térbeli,hanem mobil qwerty.az-az a képernyőn vannak a betűn.még mindig első válaszolü

2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ó :D
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D megnyugtató válasz.Néztem youtube.com-on is hogy milyen pl a menüje és egyéb hasonlóak..Nekem nagyon tetszik,szóval köszönök minden segítséget:)
2011. jún. 23. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit!És tényleg olyan telefont válassz ami tettszik!

Bár a Galaxy-k androidosok,és elég nehéz kezelni.De meg tanulod!

2011. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a kijelző. Pl egy s5230 hamarabb tönkremegy, mint egy galaxy mini mondjuk. Csak h ne a két végletet mondjam.
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :D
2011. jún. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!