Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom az összes telefon...

AudreyToth kérdése:

Hogyan tudom az összes telefonkönyvi (facebook, g-mail) kapcsolatot kitörölni az Xperia X8-ról?

Figyelt kérdés
A használati útmutató szerint nem tudom, mert nem találok olyat az "alkalmazások kezelése"-n belül, hogy kapcsolattároló alkalmazás->adatok törlése.
2011. jún. 27. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz és azért nem találod. Menj be a névjegyzékben (hívást felvevő gombot nyomd meg, majd menj jobbra), majd a Menü gomb lenyomása után, alul megjelenik 6 opció, válaszd ki a 'Több névjegy van kiválasztva'-n (nekem bal alul van). Egy új ablak jelenik meg, alul van egy 'gomb' - 'Összes kijelölése' címen, majd a 'Törlés'-re menj rá.
2011. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, de sajnos nekem még csak ilyen opciók sem jelentek meg a telefonomon! Viszont letöltöttem a Contact Remover-t, azzal a telefonkönyvi bejegyzéseket sikerült kitörölnöm, a Facebookos kapcsolatokat meg csak úgy tudtam törölni, ha az egész fiókot eltávolítottam.
2011. jún. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!