Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3-ra való frissítés...

Android 2.3-ra való frissítés után nem szinkronizál a Facebook app, HTC Desire HD. Tipp?

Figyelt kérdés
Működött minden faszán, mindig lehúzta az új képeket, telefonszámokat, új ismerősöket, stb. Igaz csak a képeket néztem, de azokat biztos, hogy nem szinkronizálja, és ez idegesít... Mindig naprakészen friss a telefonom, alkalmazásokat is frissítem, a HTC tanácsára a Facebook app-ot is frissítettem, de semmi változás. Be van állítva az app-ban is a sync all, és az automatikus szinkronizálás is be van nyomva, sőt még forced sync-et is csináltam, de semmi. HTC erre azt írta, h csináljak factory resetet, de azt nem igazán szeretném. Valakinek esetleg egy békésebb megoldása? Főleg olyan válaszokat szeretnék, akivel ugyanez történt, de megoldotta, de persze tippek is jöhetnek olyanoktól, akik tényleg értenek hozzá. Kössz előre is!
2011. jún. 27. 17:10
 1/1 anonim válasza:

A facebook letiltotta ezeket a frissítéseket, szóval a telók nem importálhatják a fájlokat...


[link]

2011. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!