Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung la fleur nagyon rossz? :/

Samsung la fleur nagyon rossz? :/

Figyelt kérdés
Olyan telefont szeretnék,mert tetszik és az egyik áruházban 20-on valahány ezerbe kerül. Nekem nem kellenek ilyen extrák rá,meg semmi.Tényleg olyan rossz,mint amiket mondanak róla,lassú? Most megyek táborba és a telefonom elromlott,ezért sürgősen kellene egy új.
2011. jún. 28. 08:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

képernyője egy rakat szar, 10 éve még elment volna de...

az egész egy műanyag fos, a képernyő ahogy nyomod érződik hogy benyomódik, a szoftvere meg mint tudni akaró, de semmire se jó.

Összességében egy gagyi használhahtatlan szar

2011. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
08:45-ös vagyok.Tényleg ajánlom,nem volt még gondom vele,mint írtam volt már dobálva nem 1*,+ leejtve.Semmi gond nincs vele.
2011. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Öcsémnek volt ilyenje, haveromnak még mindig van ilyenje vagyis csak a sima s5230-as ez meg ugyebár full ugyanaz csak más a készülékház. Nem olyan szörnyű, de a kijelző nem valami jó, java telepítés kissé nehézkes, témázni nem lehet, de telefonálásra jó. Meg zenét is lehet rajta hallgatni és az esést is bírja egy kicsit. Inkább egy hagyományos telefont vennék ilyen árban.
2011. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
e2530-at vegyél, ne s5230-at. az s5230 rohadt lassú és használhatatlan, tele hibákkal és 1 éven belül megnyekken az érintője, ha nem vágod ki még azelőtt az ablakon.
2011. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nekem bejön a teló egy gond van vele hogy nincs benne wifi. de ha ez baj neked akkor ott van a s5260-as az majdnem olyan mint a s5230 csak wifivel.:D

strapabíró, vízbe beleejted kiszárad és jó lesz akkor is.

2011. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!