Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megcsinálni ezt...

Hogyan tudom megcsinálni ezt érintőképernyős telefonon?

Figyelt kérdés
Elvileg Magyarországon csak olyan mobil telefon jöhet forgalomba amin hiába van lezárva a billentyűzet, ha a 112-t beírod felold. Azonban nyomsz bármilyen gombot a Híváson kívül, akkor vissza zár. Ezt tudnia kell minden telefonnak, hiszen nem biztos hogy tudja az ember, hogy melyik telefont hogy kell feloldani. (még a 11 éves Nokia 3310esem is tudja) Szóval a kérdésem annyi, hogy ezt érintőképernyős telefonon hogyan tudom megcsinálni? Egyszerűen sehogy? vagy van valami kombináció? Próbáltam, hogy a lezárt érintőképernyőre írtam, hogy 112, de nem reagált. Szerintetek?
2011. jún. 29. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyémnek lezárt állapotban egy lakat van a kijelzőn és oda van írva hogy a feloldáshoz tartsd nyomva.


Szerinted?

2011. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek az oldalán van gomb, ha azt megnyomom, akkor vagy feloldom, vagy beállítók képernyőzárkódot, vagyis egy9 pontos mezőből 4-et kell összekötnöm az általam megadott módon. Ezt más ember nem tudja használni, nem tudom, hogy ez lehetséges-e.
2011. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ti azt írtátok, hogy hogyan tudom feloldani. De azt megtudjátok valahogy csinálni, hogy feloldás nálkül tudjátok hívni a 112-t?
2011. jún. 29. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ha feloldtad, akkor névjegyzék, új szám, stb.

fogalmam sincs, hogy hogy tudod olyan gyorsan, mint egy "régebbi" stílusún...

2011. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kepernyofeloldas utan lehet csak. Az enyemen pl. utana Telefon, majd bebillentyuzni a kivant szamot.
2011. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezen már én is gondolkodtam! :D De pl. anyám újabb típusú nokia telóján sem működik már ez a funkció..pedig az billentyűs!
2011. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem igaz, hogy csak olyan teló jöhet forgalomba! A funkciót a gyártó teszi bele, ha jónak látja. Nem kötelező beletenniük! Előző voltam.
2011. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 blex ***** válasza:
egy normális érintőképernyős telefonon, ha be van állítva jelszó, akkor van egy "emergency call" gomb is valahol a képernyőn. ha nincs jelszó, akkor értelemszerűen egy mozdulattal feloldod, egy másikkal pedig megnyitod a tárcsázót. nincs ebben semmi komplikált dolog.
2011. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!