Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPod Touch 4-ben mennyi...

Apple iPod Touch 4-ben mennyi a beépített akku mAh-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldalán annyit találtam róla, hogy, beépített újratölthető Li-ion akksi. 40 óráig tud zenét játszani, ha totál fel van töltve az akksi, és 7 óráig tud videót lejátszani, h a totál töltve van az akksi.

Sajnálom, hogy számot nem tudok mondani, remélem azért ezzel is segítettem.

2011. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag 1000mAh.
2011. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én már 930-at és 1600-at is hallottam... osztálytársamnak egy 3g-sre most ment rá 1 kocsi xDD és szétesett, de nincs semmiféle adat az akksin h mennyi mAH-ás...a 3g-nek közvetlenül a kijelző alatt van az akksija és nagyon vékony, úgy h ink 930 v 1000, rem segítettem
2011. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, és hogy néz ki benne az akksi? Hosszabbított, vagy rendes, mint a többi telefonban?
2012. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!