Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra optimalizált Amazon...

Androidra optimalizált Amazon Kindle e-book olvasó által kezelt mobi kiterjesztésű fájlokhoz hogy lehet borítóképet beállítani?

Figyelt kérdés

Letöltöttem Marketról, átkonvertáltam a könyveimet .mobi formátumúra, feltettem mindet telóra. Az app látja is frankón, kezeli, olvasom, meg minden, csak snassz így, hogy a listában minden könyv fedele ugyanaz az üres kék semmi. Nem lehet valahogy, akár PC-n is a telefonra rakás előtt, beállítani borítóképet? Mint az MP3-aknál, vagy ilyesmi. Nem tudom, ez mennyire hasonlít hozzá, csak példa volt, hogy ott is pl. TagScannerrel beállítom a borítóképet hozzá, utána a zenelejátszó meg is jeleníti azt. Na itt is hasonlót szeretnék, de még nem sikerült rájönnöm, hogyan kellene. Keresgéltem ugyan, de csak angol nyelvű oldalakat találtam, abból meg nem nagyon értettem semmit.

Van valakinek valami használható tippje? Azon túl persze, hogy tanuljak meg angolul. :D

Köszi!


2011. júl. 14. 00:07
 1/2 anonim válasza:

Töltsd le a Carible nevű progit ( [link]

Itt csak annyit kell csinálni, hogy kattolsz az Új könyv gombra, betöltöd a már kész mobi fájlt, majd jobb klikk, metadatok szerkesztése egyenként, és ott már látszik a Change Cover-nél hogy csak be tallózod a képet ;)

Btw hasznos ez a progi, főleg kindleezőknek:)

2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Óriási segítség voltál! :)
2011. aug. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!