Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt válasszak, ami...

Milyen mobilt válasszak, ami jól tud kamerázni?

Figyelt kérdés

Mobiltelefon ügyben szeretném a segítségeteket kérni.

Olyan telefon kéne, amin van mp3.

Legyen jó minőségű kamerája. Jó felbontású. Annyira kell csak jónak lenni a kamerának, hogy ha 5-6 méterről felveszek valakit, akkor a felvétel után jól rá tudja közelíteni az arcára, s közelről tudjam nézni. Fontos a jó minőség, hogy lássam az arc mozzanatait, izom megmozdulásait.

És nagy képernyője legyen.

A többi nem érdekes, csak legyen rajta mp3, egy jó kamera, s nagy kijelző! :))

(és lehetőleg ne nokia legyen) :)


2011. júl. 14. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik mobil sem tud kamerázni, max van benne kamera, és te tudsz vele kamerázni.

Amúgy a Nokia N8-nak van a legjobb fényképezője, de hát az symbian miatt nem biztos, hogy megéri a szenvedést.

MP3-mat meg 2011-ben már nem kell külön írnod.


Direkt rágugliztam, és jó kamerája van még állítólag (és nem Nokia) az LG Optimus nem tudom mennyinek, WP7-es LG, max 1 van belőle, és iPhone 4-nek.

De ha tényleg a kamera a fontos akkor nem mobilt kéne venni.

2011. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, kamera jobb lenne, csak nekem minél olcsóban kéne, egy használt. Ha felveszek kamerára egy 5 percet, s utána, miután leállítottam a felvevést, a videón ráközelítek valamire, úgy hogy közben megy a videó. ----> Ezt mindegyik kamerával meg lehet csinálni?
2011. júl. 15. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!