Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade tulajok mennyire...

Zte blade tulajok mennyire pontos nektek a telefon gps? Megbizható? Gyors? Helyettesiti sima gps-t?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amire gondolsz, az gps antenna képernyővel. De ott is, van pna, pda, autóba integrált, stb. 5 éve még lett volna értelme a kérdésednek, nagy különbség volt vevő és vevő között.

Ma már akármelyik kütyüben olyan vevő van ami kompromisszumok nélkül pontosan mutat, ugyanis látja az ehhez szükséges számú müholdakat (4-5 mühold 1m pontosság és ennél jellemzően jóval többet látnak).


Ami téged érdekelhet, az az A-gps fogalma, ilyet raknak a mobilokba. Azt mondják azért mert igy hamarabb talál jelet, de igazából azért mert igy generáltathatnak adatforgalmat veled. Pl. google navigációja ingyenes, ellenben cserébe szükséges opció hogy az adat és wififorgalom is be legyen kapcoslva, azt irja magáról igy pontosabb.

Nos, ez igy is van, de egyrészt a google térképei meg sem közelitik az igo térképeinek részleteségét (igy nincs mit csodálkozni ha átvezet a házon idönként) másrészt ezt a hamarabb találjon jelet dolgot egy végtelenül egyszerü trükkel ki lehet játszani szoftveresen - ahogy ezt az offline igo navigáció meg is teszi.

Magyarul teljesen felesleges egy online navigációs szoftver és az ezért fizetett adatforgalmi díj, igo létezik androidra és tökéletesen (méter pontosággal) navigál mindenféle egyéb költség nélkül.


Akinek pedig nem talál jelet ott valami beállítás gubanc van, pda-n is előfordult, mókolt verziók hibái (általában sys.txt össze vissza irogatva) save mappa törlése és a vevó megkeresése a szoftverrel megoldja a hibát.

Nem is android és nem is az igo hibája, hanem feltételezhetően a szürke verzióé.

2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csorby ***** válasza:
hat pontos mert pont azt mutatja ahol vagyok,de nemtudom nagyon en se h milyen mert csak kiprobaltam 5percre kb....am meg uugy ertem h forditva van h amikor megyek egy x pont fele a gps en a nyil hatrafele megy,szal nem arra amerre en,,de nem zavar mert nemfogom hasznalanni...mert nem kell...remelem ertelheto voltam,ja es sry a ekezetek miatt...;):)))
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

@Csorby:

Nem tudom milyen alkalmazást használtál, de az is okozhatta a problémát, hogy a Bladebe fejjel lefelé van beszerelve a kijelző.

2011. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csorby ***** válasza:
utso ezt most komolyan irtad vagy csak viccbol???az alap progit hasznaltam ami ra van tlepitve....
2011. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Komolyan írtam, nézd meg Clockworkben vagy csinálj appel screenshotot, akkor látszik.

Nem tudom mi benne a gyári progi, már semmi nincs meg belőle. Ha a Google Mapsre gondolsz, abban valószínűleg azért állt fordítva a nyíl, mert dél felé álltál...

2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!