Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használható a telefon sim...

Használható a telefon sim kártya nélkül?

Figyelt kérdés

Hallottam róla, hogy lehet ilyet, csak azt nem hogy hogy...

Az a baj, hogy most van nálam egy teló, de nem kártyafüggetlen... és persze az enyém nem jó hozzá. Nem akarok vele szenvedni hogy függetlenítsem, és telefonos boltba se szeretnék vele menni hogy elintézzék, mert engem igazából csak a fényképezője érdekel hogy lehessen vele fotókat készíteni sim kártya nélkül...

Lehetséges ez?

Ha nem, akkor bocs a hülye kérdésért...


2011. júl. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én "okostelefonom" használható SIM kártya nélkül is, persze csak a játékok, naptár, fényképező stb megy rajta, ami az op.rendszerhez kapcsolódik.
2011. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden másra lehet használni a telefonáláson kívül. Azaz a 112-t azt lehet sim nélkül is hívni.
2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

húha... de...

nemtudom hogy mit kéne csinálnom :/ bekapcsolom (Sony Ericsson) , és bejön hogy telefon indítása- normál vagy repülőgépes mód

aztán... tökmind1 hogy melyikre megyek, kiírja hogy helyezzen be sim kártyát... és ez nem tűnik el :(

pedig vakus ez a teló, és jó képeket csinál... énmeg imádok fotózni =(

2011. júl. 18. 16:19
 4/6 anonim válasza:

Telefon függetlenítés kóddal:

[link]

2012. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Sony Ericsson NEM nagyon használható
2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vegyél SIM kártyát
2012. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!