Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvennéd? Jó lehet?

Megvennéd? Jó lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 18. 21:21
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor, ha ők adnának pénzt arra, hogy összetörjem. Ezt a szemetet nem lehet telefonnak nevezni. Ennyi pénzért normális, hivatalos, garanciális, megbízható 2 kártyás telefont lehet venni, nem ilyen hulladékot. Olvass mobilarénán tesztet ezekről...
2011. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy jó tanács:NE VEDD MEG!!!

dual simes tv-s kínai csodákat kerüld wlan vsz nem működik a tv meg nem tudod használni(analógnál elmosódott kép recsegő hang)

Dual sim meg az üzletembereknek való, de azok meg nem használnak ilyen cuccot

nem véletlen hogy vaterán van és nem szolgáltatónál

2011. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ezt megveszed nem adok 1-2hetet és ha eddig nyugodt ember voltál többé nem leszel.

Gyenge kijelző, recsegő hangszoró, gyenge akkú és lehetne sorolni nagyon hosszan.

Nálam a dualsim része is használhatatlan volt mivel össze vissza zúgot meg recseget.

A kamerája az nem tudom mi akar lenni, max valaki lyúk a telefon hátlapján, nagyon pocsék.

Átgondolnám én még ezt, de a döntés a tied.

2011. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes mert a dualsim az jó szokott lenni csak a többi nem
2011. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most ahogy megnéztem a képét kívülről nokia x6 másolat belülről meg IOS/touchwiz
2011. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!