Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Szerintetek nem gáz, hogy a sok okostalan ember veszi sorra az okosabbnál okosabb telefonokat de nem ért annyihoz sem, hogy feltelepitsen egy alkalmazást?

Figyelt kérdés

Minek veszik meg ha előtte utána se olvastak...

Ennyire nem értenek hozzá , mért veszik meg?? Ki se tudják használni...


Engem csak az idegesít , hogy minnél több alapfunkcióval kapcsolatos kérdéseket tesznek fel... Így a hasznos kérdések elvesznek. ://


2011. júl. 20. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Okostalan! ez jó

Erre van a reklám.


Én olyat szeretnék, amivel CSAK telefonálni, felvenni, letenni lehet, telefonkönyv, nagy billentyű ÉS fényképezőgép. A mamának lenne. Ilyen van szted?

Okostalan telefon?

2011. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az sima mobil ... olvasni talán még tudsz "okostalan ember" , mért most irjam azt hogy sok hülye???


ON: Mi vagyok én webshop? Menj fel az egyik szolgáltató webshopjában és ott igényeid szerint keresgélhetsz..


Jöhetnek a piros kezek ;)

2011. júl. 20. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező neked hogy tudok adni piros kezet? :D.


Amúgy ilyen mama telefon az Emporia Talk, Talk Premium, Elegance, stb.


Aki elsőnek vesz okostelefont az biztos nem tudja kihasználni eleinte teljesen. Szép lassan megtanúlja és majd fogja tudni.

2011. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Már minden hülyének okostelefonja van (tisztelet a kivételnek). Bizonyos dolgokhoz kell egy alaptudás, én sem veszek egy vasdarabot aztán kérdezem meg valami fórumon, hogy "hogyan kell damaszkolt kardot csinálni?".
2011. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:

GeriBoss válasza:


Pont ma van egy lyan kérdés, hogy az iphone-ra hogy kell feltenni alkalmazást. Én sem úgy vettem okostelefont, hogy azt sem tudtam, mi az. Olvastam róluk elég sokat, illetve kinyitottam a kézikönyvet. Ilyen egyszerű a dolog. Bár lehet csak nekem.

2011. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is sokat olvasgattam róla, mégse ment minden az első percben karikacsapásra :)


Mondjuk az, aki egy alkalmazást nem tud telepíteni.. hát khm.. :/

2011. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom , hogy aki vesz pl. egy iPhone-t egyböl tudjon mindent. De azért illik egysmást ha már eldöntötte hogy fog ilyet venni.. Komolyan csak azért idegesít mert tényleg több ilyen kérdés van és nem birják kikeresni...


Örülök , hogy nem vagyok egyedül :DD

2011. júl. 20. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
@19:37 és 19:41: pontosan, normális emberek így csinálják.
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek. És pont most láttam egy ilyen kérdést, aztán láttam ezt. xD

Én pl. már több mint 2 hónapja olvasom a sok tesztet meg fórumokat. Már egy pár telefon használati útmutatóját is leszedtem netről és átolvastam. Jó mondjuk ebbe az is benne van, hogy még nem gyűlt össze a pénz a kiszemelt telefonok egyikére sem. :D


17L

2011. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!