Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami telefont szeretnék,...

Valami telefont szeretnék, ami strapabíró, de ezek a drága semmirevaló kalap szar "okostelefonok" kizárva. Tudsz ajánlani valami strapabíró, normális telefont?

Figyelt kérdés
porba, koszba, és lehetőleg ezek ne ártsanak a telefonnak
2011. júl. 24. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Neked csakis Sonim való. Sonim XP3300 Force

[link]


Állítólag a 100 méteres esést is kibírja, kocsival simán áthajthatsz rajta gond nélkül és eléggé vízálló. Én vaaterán 30.000 körűl láttam ilyeneket meg szintén strapabíró a Sonim Land Rover. Az vaterán 20.000 körül láttam utoljára.

2011. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

vegyél emporiát az való neked!!!-.-

[link]

2011. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

bőven elég egy ilyen is:


[link]



a sonim csak sokkal drágább, de nem jobb ennél.

2011. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Amugy kedves kerdezo, had jegyezzem meg, hogy te egy HULYE VAGY.

Oke, hogy neked nincs szukseged okostelefonra, nem minden embernek kell, de attol, hogy a telefonod nem okos meg te lehetnel az.

Annyira probalsz egyeni lenni, hogy direkt utalod mar ami uj, mai, mikozben semmi baj egy erintos teloval, sokkal tobb mindenre jo, mint egy sima gombos, ha ki tudja hasznalni az ember.

Azert, mert a tizeneves raj gyerekeknek az apu megvette egyesek meg tenyleg hasznaljak.

2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ugyan mire használják? a suliból hazaérés előtt megtudják nézni a halálian fontos e-mailjaikat? vagy csetelni? egyáltalán minek? nem elég, hogy az összes fiatal így is egész nap a gép előtt van? mert még egy üzletembertől megérteném, de még azoknál is ott a laptop nettel...


egyébként nem kell kiparodizálni, hogy nekem a legigénytelenebb telefon kell, mer nem, csak nem kell ez a sok hülyeség bele


egyébként nem vagyok se búvár, se idióta, hogy falhoz csapkodjam a telefont vagy átmenjek rajta autóval... egyszerűen olyan telefont keresek, ami túlél egy nagyon kevéske kis port a mindennapok során, ennyi az egész

a linkeket pedig köszönöm

2011. júl. 24. 20:37
 16/21 A kérdező kommentje:

utolsó teljesen rosszul látod

nem vagyok semmi új ellen, de ezek az úgynevezett okostelefonok kb. havonta jönnek ki újabbnál újabbak, és igazából egyik sem tud semmi újat felmutatni kb 10 éve, annyi, hogy minden újabb típusnak egyre csillivillibb a menüje, az kell ám az olyan hülyegyereknek mint te vagy, minél színesebb, és villogósabb legyen a kijelzője, és el lehessen dicsekedni, hogy neked a legújabb telefonod van, ami kb mindenre jó, csak telefonálásra nem igazán... és kb annyival jobb az előző havinál, hogy designosabba kijelzője, meg egyetlen dolgot csiszoltak rajta, pl fényképezőt, vagy zenelejátszót vagy akármit... olyan nincs, hogy egyszerre mindent csiszolnának, mert akkor 2 hónap múlva nem lehetne mit kiadni, és a hülyék nem szaladnának egyből a boltba a legújabbat megvenni, ennyire egyszerű, csak te nem látsz az orrodnál tovább

2011. júl. 24. 20:43
 17/21 A kérdező kommentje:

igazából semmi érdemlegeset nem fejlesztettek 10 éve

a nokia 6103-am ugyan ezeket tudja, mint a mai telefonok, esetleg szerelnek azóta bele wifit is, oszt cső

+ gyorsabb egy picivel, meg nagyobb a memóriája, valamivel jobb kamera és ennyi, mindjárt elkérnek érte 200ezret, pl egy iphone esetében... és nem tud semmi érdemlegeset... anyám üzletember volt, és ilyen telefonnal tökéletesen elvolt, és még el is lenne, mivel az e-mailokat ezen a telefonon is megtudja nézni, sőt még az internet számla is elég soká haladná meg egy iphone árát, egy olyan iphonet, amit még csak megvettél, de nem használtál, mert az ugye további pénz

2011. júl. 24. 20:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Nehogymár rögtön iPhone kelljen mindekinek meg Galaxy S2. Elég valakinek a sima átlagos, gombos strapatelefon.
2011. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

En sem azt mondom, hogy a tiniknek fontos az okostelefon, ezt olvashattad is volna, csak nem irtam ennyire konkretan le.

De igazabol egy okostelefon mindenbe jobb, mint egy regi gombos, mivel ugyanugy megvannak a regi funkcioi, es sok masik is. Es nem azt mondom, hogy akkor rohanjunk a boltba, de ha valakinek sok a felesleges penze, vagy tenyleg szuksege van ra valami miatt, az vegye meg.

Nekem nincs okostelefonom, szoval hiheted azt, hogy en is egy tizeneves raj gyerek vagyok, de attol, hogy vedek valamit nem feltetlen kell, hogy birtokoljam azt a valamit.

Nem fogok ide tobbet jonni veszekedni, szoval irhatsz barmit, en mar nem latom, de azert tudd, hogy ha valakinek van sok penze, az miert ne vehetne okostelefont, ha nem menozesre hasznalna?

Akinek meg nincs penze az ne vegyen olyat, koltson masra.


Es eleg sok az ugymond toltelektelefon, aminek tenyleg csak a design-ja masabb, de azokat csak az extrem hulyek veszik meg, de valami mindig valtozik, par honap kulonbseggel mar sok mindent tudnak csiszolni, vegyuk csak a hardvert, vagy optimalizalast, stb.

2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
persze, ottvan minden helyett minden. csak elég gázos magammal vinni egyszerre a telefont, a gps-t, az mp3 lejátszót, a kamerát és a laptopot...néha nem rossz hogy mindennek az ötvözete megvan egy eszközben. csak azért ócsárolod, mert irigy vagy, ennyi. ez beteges, hogy ennyire ócsárolsz valamit, ha nem érdekel.
2011. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!