Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma a telefono...

Mi lehet a probléma a telefonommal? (lentebb)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy androidos tabletet és az első nap remekül működött. Ma viszont befagy a fényképezőnél, és nem tölti le az appokat a marketről. Amikor le akarom tölteni azt mondja le van töltve. Megnézem, tényleg ott van de nincs installálva. Hosszú katt, Install, megint le akarja tölteni és azt mondja hogy a letöltés nem sikerült. Egy csomó szabad helyem és RAM-om van de mégsem sikerül. Mi lehet a baj?
2011. júl. 26. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja a marketről teltölteni semmit (ahogy nekem csak nekem az USB tárhelyre meg az SD kártyára nem akarja telepíteni mert nincs tárhely [500mega azért szabad]) Ezért csak azt tudom mondani hogy valószínű de nem biztos hogy szoftverhiba. A fényképezőt meg próbáld meg próbáld meg repülő üzemmódban.
2011. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!